Curiozitati
logo

 

In cazul in care numele Sofiei Vergara nu va spune nimic, iata o imagine cu actrita de la nunta ei cu actorul Joe Manganiello: 

 

 

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

In cazul in care nici in acest mod nu stiti cine este, haideti sa va povestim noi putin despre ea. 

Sofia Margarita Vergara s-a nascut pe 10 iulie 1972 (43 ani), in Columbia.  In 1991, la varsta de 18 ani, s-a casatorit cu iubitul sau din copilarie, Joe Gonzalez. Desi casnicia nu a durat foarte mult, in urma relatiei dintre cei doi a rezultat un fiu, Manolo, nascut in 1992. Dupa divortul de sotul sau, Vergara a studiat stomatologia la o universitate din Columbia. 

 

 

 

Ma team❤️❤️❤️❤️

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

Rochia spectaculoasa de mireasa 


Situatia ei financiara cu siguranta a ajutat la indeplinirea visului ei in legatura cu ziua nuntii. De la rochia de mireasa, pana la decorul salii.

Pentru a concepe rochia la care a visat si pentru a-si scoate in evidenta formele si talia de viespe a colaborat cu deisner-ul Zuhair Murad. 32 de persoane au lucrat la rochia ei de mireasa, timp de 1657 de ore. Ceea ce a rezultat a fost rochia mult visata formata din 3 kg de perle si 5 kilograme de paiete. 

 

Decoratiuni 

Sofia & Joe si-au depus juramintele in fata a peste 400 de prieteni si membri ai familiei la sala venetiana de bal a hotelului The Breakers. Fericitul cuplu si-a dorit decoratiuni de culoare galbena, culoare care s-a regasit si in decorarea meselor invitatilor. Incinta a fost decorata cu trandafiri albi.

 

 

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

 Buchetul miresei

 

Ne bucuram ca mireasa a ales un buchet de mireasa format din orhidee, echipa noastra a construit unul foarte asemenator pentru o nasa.
Buchet mireasa/nasa din orhidee phalaenopsis alba de tip rotund/ glob - iata-l :)

Puteti vizualiza mai multe buchete de mireasa/nasa pe care echipa noastra le-a construit aici.

Tel: +40 - 725 855 000  
Email: office@beautiful-events.ro facebookyoutube
Beautiful Events - Organizare evenimente, organizare nunti
Copyrights © 2008-2014. Toate drepturile rezervate!

Cere oferta!